Bitirme Projesi Posterleri Hakkında

Dün itibariyle Bölümümüz Bitirme Projeleri Değerlendirme Sunumları başarılı şekilde tamamlanmıştır. Öncelikle Dönem boyunca göstermiş olduğunuz çaba ve harcadığınız emekler sonucunda ortaya koyduğunuz ürünler için tüm öğrencilerimizi bölümümüz adına tebrik ediyorum.

Bu dönem ilk kez uyguladığımız poster sunumları sayesinde hem farklı bir deneyim edinmiş hem de birbirinizin hazırlamış olduğu çalışmaları da görüp inceleyebilme fırsatı bulmuş oldunuz. Bu sayede hem ikinci dönem alacağınız Bitirme Projesi konularınız ve çalışma disiplininiz hakkında hemde mezun olmanıza az bir zaman kala çalışma hayatınızda faydalanabileceğiniz olumlu tecrübeler edindiğinize inanıyorum.  

Çalışmalarınızı inceleyen Danışman ve Jüri Üyelerinizden gelecek puanlar neticesinde oluşacak notlarınız en kısa sürede sizlere ilan edilecektir.

Şimdi yapmanız gereken bölüm arşivimiz için Sunum esnasında kullandığınız posterlerinizi ilgili dersin altında açılan ödev sayfasından sisteme yüklemektir.  Ödev duyurusu altında sizlere gerekli açıklamalar yapılmıştır. Dosya isimlerinizi oradaki örneğe uygun olarak değiştirdikten sonra sisteme yüklemeyi unutmayınız. 

Bütünleme Sınavı olanlara başarılar, olmayanlara da şimdiden iyi tatiller diliyorum...

 

Eklenme Tarihi: 13.01.2017 16:26:36
İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Avcılar Kampüsü, 34320 Avcılar - İSTANBUL
Tel: +90 212 473 70 70 Faks: +90 212 473 71 80